Тканини для захисного, робочого, корпоративного спецодягу і обмундирування

Україна, Київ
Пн-Пт: 08:00–17:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 (44) 333-43-30
E-mail: mailbox@teksika.ua
Веб-сайт: teksika.ua

©1997–2024 ТОВ «Тексіка»

0.00 грн

Інструкція про порядок прийому та розгляду рекламацій

Ситуації, які можуть виникнути:

 1. пересортиця товару при відвантаженні зі складу компанії «Тексіка»;
 2. виробничі дефекти (брак);
 3. недостача тканини (всередині рулону);
 4. механічні пошкодження тканин при транспортуванні.

УВАГА! За всіма відмінним від перерахованих вище причин повернення приймається тільки на підставі попереднього письмового погодження відповідального менеджера.

Алгоритм роботи з рекламаціями:

 1. Приймання товару клієнтом здійснюється на підставі інструкцій П6 і П7.
 2. При виникненні ситуації, описаної в п. 1-4 розділу «СИТУАЦІЇ, ЯКІ МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ», клієнт має право повернути товар на склад компанії «Тексіка» або вирішити питання про компенсацію або обміні на повноцінний товар.
 3. Для цього клієнт повинен повідомити про проблему закріпленого за ним менеджера, відправивши інформацію на електронну пошту менеджера.
 4. У листі обов'язково повинна бути відображена суть проблеми: пересортиця / виробничі дефекти / недостача / пошкодження тканини при транспортуванні.
 5. У листі необхідно вказати стан упаковки рекламаційного товару (заводська упаковка / пошкоджена упаковка).
 6. Якщо рулон був відправлений в розкрій клієнтом без попередньої перевірки за кількістю, то претензії по всередині рулонній недостачі тканини не приймаються.
 7. Якщо є дефекти тканини, необхідно в обов'язковому порядку вкласти в e-mail фото (відео) з зафіксованими дефектами.
 8. У разі пересортиці необхідно вкласти фото з некоректно відвантаженими рулонами.
 9. На вкладених фото (відео) матеріалах повинні бути чітко видно етикетки рекламаційної продукції, загальний вигляд і фото пошкоджених ділянок.
 10. Додатково до листа повинна бути додана скан-копія накладної, по якій була зроблена відвантаження.
 11. На підставі отриманої інформації, відповідальний менеджер протягом 3-х робочих днів погоджує варіант вирішення проблеми і обговорює її з клієнтом.
 12. За результатами роботи з рекламацією ми можемо запропонувати наступні варіанти вирішення:
  1. провести заміну всієї партії (або рулону / стоси) - в разі підтвердження факту пересортиці, недостачі або браку;
  2. допоставити в узгодженій кількості якісний товар - в разі підтвердження факту недостачі або браку;
  3. в разі відсутності товару на складі в момент надходження рекламації від клієнта оформити поворотну накладну, повернути грошові кошти або замінити іншою тканиною (за погодженням з клієнтом) - в разі підтвердження факту недостачі або браку;
  4. компенсувати витрати шляхом надання додаткової знижки на поточну або наступні поставки - в разі підтвердження факту недостачі або браку;
  5. відмовити в компенсації, якщо не підтверджується факт недостачі або браку.
 13. Менеджер обговорює з клієнтом варіант вирішення проблеми. Після того, як сторони дійшли згоди, реалізується один з варіантів, запропонованих в п.12.
 14. Якщо в результаті прийнятого варіанту вирішення проблеми, Вам необхідно повернути товар на склад компанії «Тексіка», то відповідальний менеджер відправить Вам на ел.пошту підтвердження про готовність прийняти повернення товару.
 15. Надіслати товар на склад ТОВ «Тексіка» необхідно не пізніше 14-ти календарних днів з дати узгодження повернення.
 16. Перед відправкою товар повинен бути упакований таким чином, щоб при транспортуванні не виникли додаткові пошкоджений.

Шановні Партнери, ми цінуємо Вас за співпрацю з компанією «Тексіка». Звертаємо Вашу увагу, що тканини, як і будь-який товар, відрізаний або підігнаний під замовлення обміну та поверненню не підлягає, якщо на те немає об'єктивних причин. Тому при підсумковому підборі тканини враховуйте, будь ласка, розміри готового виробу, ширину рулону, вид тканини і ступінь її усадки. Відтінок зображення на зображенні може відрізнятися від відтінку на тканини.