Тканини для захисного, робочого, корпоративного спецодягу і обмундирування

Україна, Київ
Пн-Пт: 08:00–17:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 (44) 333-43-30
E-mail: mailbox@teksika.ua
Веб-сайт: teksika.ua

©1997–2024 ТОВ «Тексіка»

0.00 грн

Профіт™ - щільна бавовняна саржа для пошиття преміального спецодягу

Профіт™ — зареєстрована торгова марка компанії Тексіка, під якою пропонуються кілька тканин: Профіт ™ 240, Профіт ™ 250 Преміум, Профіт ™ 260 Преміум.

Профіт™ — щільна 100% бавовняна саржа з крученої пряжі високоякісної бавовни, що визначає її основні характеристики. Вона володіє підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень, розривів і стирання, забезпечує необхідні повітропроникність, гігроскопічність. Залежно від призначення, може бути з додатковими захисними властивостями або без них.

Тканини торгової марки Профіт™ відповідають основним вимогам, що пред'являються до сучасного спецодягу: висока механічна міцність, презентабельний зовнішній вигляд. Призначені для екологічних, довговічних, зносостійких виробів: в зимових і літніх спеціальних костюмах, в костюмах моряків.

Технічні параметри тканин Профіт™ підтверджені протоколами випробувань. Тканини Профіт™ сертифіковані відповідно до вимог міжнародного текстильного стандарту OEKO-TEX Standard 100 Class 2 (продукти, що контактують з шкірою людини).

Всі права на використання торговельної марки Профіт™ належать компанії Тексіка.


Повернення до списку