Тканини для захисного, робочого, корпоративного спецодягу і обмундирування

Україна, Київ
Пн-Пт: 08:00–17:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 (44) 333-43-30
E-mail: mailbox@teksika.ua
Веб-сайт: teksika.ua

©1997–2024 ТОВ «Тексіка»

0.00 грн

Дефенса™ - плащова тканина для пошиття спецодягу

Дефенса™ —зареєстрована торгова марка компанії Тексіка, яка поєднує кілька тканин зі подібними характеристиками: Дефенса 190, Дефенса 210, Дефенса 245. Це змішані плащові тканини саржевого переплетення з біверною структурою та водовідштовхувальною обробкою.

Тканини цієї торгової марки об'єднує те, що у них на лицьову сторону виведені комплексні поліестерові, а на виворітну- сумішові штапельні нитки пряжі. Комплексна пряжа з поліестеру підвищує характеристики міцності, зносостійкість, надає шовковистий блиск. Штапельна сумішова пряжа забезпечує необхідні для таких тканин гігієнічні властивості.

Водовідштовхувальне просочення обмежує змочування поверхні тканини та підвищує захист від виробничих забруднень.

Тканини торгової марки Дефенса™ відрізняються між собою щільністю та складом, але сфера їх застосування однакова. Всі вони призначені для виробництва верхнього утепленого спеціального та робочого одягу для захисту від загальновиробничих забруднень (ЗВЗ) та несприятливих погодних умов: дощу, снігу, вітру. Не рекомендується використовувати ці тканини для пошиття легких костюмів, призначених для роботи всередині приміщень, у теплу пору року.

Технічні параметри тканин Дефенса™ підтверджені протоколами випробувань. Тканини сертифіковані відповідно до вимог міжнародного текстильного стандарту OEKO-TEX Standard 100 Class 2 (продукти, що контактують зі шкірою людини).

Усі права на використання торгової марки Дефенса™ належать компанії Тексіка.

Повернення до списку