Тканини для захисного, робочого, корпоративного спецодягу і обмундирування

Україна, Київ
Пн-Пт: 08:00–17:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 (44) 333-43-30
E-mail: mailbox@teksika.ua
Веб-сайт: teksika.ua

©1997–2024 ТОВ «Тексіка»

0.00 грн

Гарда™ - серія костюмних тканин для пошиття спецодягу

Гарда™ — зареєстрована торгова марка об'єднує кілька тканин з подібними характеристиками: Гарда™ 200, Гарда™ 240, Гарда™ 240 Преміум. Це сумішеві тканини саржевого переплетення без додаткових захисних властивостей.

Саржеве переплетення штапельної сумішевої пряжі забезпечує високу повітропроникність цих тканин. Наявність в складі бавовни надає необхідні показники гігроскопічності. Підвищений вміст поліестеру покращує показники зносостійкості і стійкості до розривних навантажень.

Вироби з Гарда™ відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом: матова поверхня, незім’ятість і формостійкість, збереження кольору після прання протягом тривалого часу.

Тканини Гарда™ відрізняються між собою щільністю і складом, але сфера їх застосування однакова. Всі вони призначені для пошиття спеціального одягу, а також для костюмів співробітників керівної ланки (ІТП), як для робіт в приміщеннях, так і на відкритому повітрі в теплу пору року. Захищають від загальновиробничих забруднень (ЗВЗ), механічних пошкоджень.

Технічні параметри тканини Гарда™ підтверджені протоколами випробувань. Тканини сертифіковані відповідно до вимог міжнародного текстильного OEKO-TEX Standard 100 Class 2 (продукти, що контактують з шкірою людини).

Всі права на використання торговельної марки Гарда™ належать компанії Тексіка.


Повернення до списку