Тканини для захисного, робочого, корпоративного спецодягу і обмундирування

Україна, Київ
Пн-Пт: 08:00–17:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 (44) 333-43-30
E-mail: mailbox@teksika.ua
Веб-сайт: teksika.ua

©1997–2024 ТОВ «Тексіка»

0.00 грн

Знайомство з компанією

Компанія «Тексіка»

Тексіка — одна з найбільших компаній, яка поставляє тканини на швейні підприємства України. Компанія працює на текстильному ринку з 1997 року, та за цей час зарекомендувала себе як гідний та надійний партнер для більш ніж 5000 клієнтів по всій Україні.

Розпочавши свою діяльність із забезпечення швейних фабрик матеріалами для виробництва робочого та спеціального одягу, наша компанія суттєво розширила асортимент тканин, які пропонуються.

Усі наші тканини проходять суворий контроль на кожному етапі виробництва та мають Висновок державної санітарно - епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров'я України.

Філософія компанії

У фокусі роботи компанії Тексіка розуміння відповідальності за здоров’я та життя людей. Тому питання довіри клієнтів до компанії та продукції стає основним. Ми будуємо чіткі та прозорі відносини, засновані на відкритості та взаємодії.

Ми прагнемо:

 • Сприяти забезпеченню працівників підприємства якісним та надійним одягом.
 • Надати експертну консультацію щодо вибору спеціальних тканин.

Для цього ми:

 • Постійно аналізуємо ринок аналогічних тканин, формуємо оптимальні пропозиції для наших клієнтів.
 • Проводимо лабораторні дослідження для підтвердження якості продукції.
 • Надаємо клієнтам достовірну інформацію щодо щільності, складу та інших властивостей тканин.
 • Гарантуємо клієнтам захист, якість, надійність та довговічність одягу з наших тканин.
 • Надаємо клієнтам інформаційну та маркетингову підтримку.
 • Спеціалісти компанії, експерти в цій сфері, завжди підберуть саме той варіант, який вирішить всі завдання клієнта, пов'язані з безпекою співробітників.

Стратегія компанії

Наша мета – залишатися лідером текстильного ринку України.

Для цього ми проводимо комплекс заходів, спрямований на всебічний розвиток компанії та освоєння нових областей для розширення меж діяльності.

Географічне рішення

На сьогоднішній день компанія має 5 регіональних складів в найбільших містах України - Дніпрі, Львові, Харкові, Хмельницькому та Одесі. Основні офіси та склади компанії в Києві. Об’єднуючим фактором для всіх відділів компаній є єдина цінова політика, якість обслуговування та асортимент тканин.

Партнерські рішення

Ми встановили міцні ділові зв'язки з найбільшими вітчизняними та зарубіжними підприємствами, які працюють у сфері виробництва тканин для спецодягу та домашнього текстилю. Ми завжди знаходимось у пошуку нових надійних ділових партнерів.

Розширення асортименту

Вивчення попиту сучасного покупця дозволить нам постійно розширювати асортимент якісних тканин виробників з різних країн. Наша компанія впевнено йде в ногу з тенденціями текстильного ринку та по багатьом товарним позиціям є новатором та лідером, здійснюючи, таким чином,  ринко-утворюючу функцію.

Напрями роботи

Основним напрямом нашої діяльності залишається поставка тканин для шиття робочого та спеціального одягу. Крім того, Тексіка постійно освоює нові сфери бізнесу та вже сьогодні має настільки успішні напрями, що розвиваються:

 • продаж високоякісних тканин побутової групи, які використовуються для пошиття постільної і столової білизни, халатів і іншої домашньої одягу, кухонного приладдя та сувенірної продукції;
 • продаж світлоповертаючих матеріалів - стрічка і кант, які використовують при пошитті спеціального та спортивного одягу;
 • поставка сорочкових тканин виробництва Туреччини та Китаю.

Принципи роботи

Всі співробітники компанії Тексіка - професіонали, які володіють глибокими знаннями своєї справи, тому ми до кожного завдання підходимо відповідально та ефективно його виконуємо. Принципи, на яких будується наша успішна робота з партнерами:

 • висока якість тканин та виробів;
 • гнучкі умови покупки для великих оптовиків;
 • продуманий і стабільно широкий асортимент тканин, що задовольняє потреби різний виробництв;
 • налагоджена і швидка логістика для всіх регіонів України;
 • безкоштовна доставка тканин клієнтам в будь-яку точку України