Тканини для захисного, робочого, корпоративного спецодягу і обмундирування

Україна, Київ
Пн-Пт: 08:00–17:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 (44) 333-43-30
E-mail: mailbox@teksika.ua
Веб-сайт: teksika.ua

©1997–2024 ТОВ «Тексіка»

0.00 грн

Рейнар™ - серія тканин для плащів, сумок та рюкзаків

Рейнар™ — зареєстрована торгова марка компанії Тексіка, під якою об'єднані кілька тканин з подібними характеристиками: Рейнар™ 110, Рейнар™ 135, Рейнар™ 215, Рейнар 330. Це тканину полотняного переплетення з 100% поліестеру з ВВ обробкою і ПУ покриттям. На ринку відома під загальною назвою Оксфорд.

Поліестерові волокна забезпечують високі характеристики, зносостійкість. Щільне полотняне переплетення підсилює вітрозахист. Гладка поверхня перешкоджає накопиченню бруду між волокнами.

Водотривкі властивості тканини Рейнар™ набуває за рахунок поліуретанового покриття ПУ, яке наноситься на виворітну сторону. Водовідштовхувальні властивості тканині надає спеціальне просочення на основі флюорокарбона. Влстивості захищають вироби від намокання і виробничих забруднень.

Різні види тканин Рейнар відрізняються між собою щільністю, яка визначає сферу їх застосування. Рейнар™ 110 і 135 — легкі плащові тканини з щільністью 110 и 135 г/м2, призначені для пошиття верхнього легкого одягу, що захищає від дощу, вітру, снігу, бруду. Рейнар™ 215 и 330 рекомендуються для пошиття сумок, рюкзаків, різних видів туристичного та військового спорядження, інших виробів, до міцності і зносостійкості в яких пред'являються підвищені вимоги.

Технічні параметри тканин Рейнар ™ підтверджені протоколами випробувань. Тканини Рейнар™ сертифіковані відповідно до вимог міжнародного екологічного стандарту OEKO-TEX Standard 100 Class 2 (продукти, що контактують з шкірою людини).

Всі права на використання торговельної марки Рейнар™ належать компанії Тексіка.


Повернення до списку