Тканини для захисного, робочого, корпоративного спецодягу і обмундирування

Україна, Київ
Пн-Пт: 08:00–17:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 (44) 333-43-30
E-mail: mailbox@teksika.ua
Веб-сайт: teksika.ua

©1997–2024 ТОВ «Тексіка»

0.00 грн

Ортон™ - сумішева плащова тканина з водовідштовхувальною (ВВ) обробкою

Ортон™ — зареєстрована торгова марка компанії Тексіка, під якою пропонуються тканини Ортон ™ 260, Ортон ™ 260 Преміум. Тканина Ортон - щільна сумішева, плащова тканина саржевого переплетення з водовідштовхуючим ВВ та оливоводовідштовхуючим ОВВ просоченням.

Ортон™ 260 — щільна сумішеві плащова тканина саржевого переплетення з водовідштовхувальною (ВВ) обробкою. Призначена для пошиття верхнього утепленого спеціального і робочого одягу для захисту від загальновиробничих забруднень (ЗВЗ) у важких умовах експлуатації, пов'язаних з підвищеною інтенсивністю праці.

Склад і структура тканини забезпечує міцнось, зносостійкість та шовковистий блиск. Призначена для пошиття верхнього утепленого спеціального і робочого одягу для захисту від загальновиробничих забруднень (ЗВЗ) у важких умовах експлуатації.

Ортон™ 260 — біверна тканина. На лицьову сторону виведені нитки комплексної пряжі з поліестеру. Це підвищує характеристики міцності, зносостійкість, надає шовковистий блиск. На виворітну сторону виведена штапельна сумішева пряжа. Це забезпечує необхідні для плащової тканини гігієнічні властивості. Водовідштовхувальне просочення захищає вироби від намокання і виробничих забруднень.

Технічні параметри тканини Ортон™ підтверджені протоколом випробувань.


Повернення до списку