Тканини для захисного, робочого, корпоративного спецодягу і обмундирування

Україна, Київ
Пн-Пт: 08:00–17:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 (44) 333-43-30
E-mail: mailbox@teksika.ua
Веб-сайт: teksika.ua

©1997–2024 ТОВ «Тексіка»

0.00 грн

Вектра™ - костюмні тканини для пошиття спецодягу

Тканина Вектра™ 235 Преміум — це щільна костюмна тканина з підвищеним вмістом бавовни 35%, що забезпечує всі необхідні показники гігроскопічності. Виріб з тканини Вектра ™ 235 Преміум - це оптимальне рішення за ціною і якістю для спецодягу працівників сфери послуг, костюмів ЗВЗ і головних уборів.

Саржеве переплетення штапельної сумішевої пряжі забезпечує високу повітропроникність цих тканин. Наявність в складі бавовни надає необхідні показники гігроскопічності. Оптимальний вміст поліестеру підвищує показники зносостійкості і стійкість до розривних навантажень.

Тканина Вектра™ призначена для пошиття одягу працівників сфери послуг, костюмів ЗВЗ, головних уборів, сумок, корпоративного та робочого одягу.

Перевагою тканини Вектра™ є оптимальна вартість, підвищена зносостійкість і стійкість до розривних навантажень, і формостійкість, а також збереження кольору після прання протягом тривалого терміну експлуатації.

Технічні параметри тканини Вектра™ підтверджені протоколами випробувань. Тканини сертифіковані відповідно до вимог міжнародного текстильного стандарту OEKO-TEX Standard 100 Class 2 (продукти, що контактують з шкірою людини).

Всі права на використання торговельної марки Вектра™ належать компанії Тексіка.


Повернення до списку