Тканини для захисного, робочого, корпоративного спецодягу і обмундирування

Україна, Київ
Пн-Пт: 08:00–17:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 (44) 333-43-30
E-mail: mailbox@teksika.ua
Веб-сайт: teksika.ua

©1997–2024 ТОВ «Тексіка»

0.00 грн

Оплата замовлення

Оплата і доставка

Оплата банківською картою

Оплата банківською картою можлива онлайн при оформленні замовлення через сайт магазину teksika.ua, незалежно від способу доставки або самовивозу. Ви можете оплатити свої замовлення c допомогою карт Visa і MasterCard. В процесі оплати ви будете переадресовані на сайт платіжної системи, де потрібно ввести контактні дані та дані пластикової карти і оплатити. Після закінчення процесу оплати на вказаний при оплаті електронну адресу прийде лист з інформацією про платіж.

При оплаті замовлення банківською картою, обробка платежу (включаючи введення номера карти) відбувається на захищеній сторінці, яка пройшла міжнародну сертифікацію. Це означає, що ваші конфіденційні дані (реквізити карти, реєстраційні дані та ін.) не надходять в інтернет-магазин, їх обробка повністю захищена і ніхто, в тому числі наш інтернет-магазин, не може отримати Ваші персональні і банківські дані. У разі повернення, грошові кошти повертаються на ту ж карту, з якої проводилася оплата. При оплаті карткою комісію оплачує Продавець.

Оплата через розрахунковий рахунок

Для здійснення безготівкового розрахунку за допомогою рахунку-фактури необхідно завантажити рахунок після оформлення замовлення в розділі «Мої замовлення». Рахунок дійсний протягом 48 годин з моменту оформлення замовлення. Комісію при оплаті через розрахунковий рахунок оплачує покупець.

Оплата замовлення за допомогою способів, що відрізняються від оплати готівкою, повинна бути здійснена протягом 48 годин з моменту його оформлення. Якщо протягом 48 годин не проводиться оплата і покупець не выходит на зв'язок, замовлення присвоюється статусу «скасований» і товар виставляється на продаж. Не оплачуйте скасоване замовлення, вони не підлягають відновленню. Надалі, при необхідності, сформуйте нове замовлення.