Тканини для захисного, робочого, корпоративного спецодягу і обмундирування

Україна, Київ
Пн-Пт: 08:00–17:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 (44) 333-43-30
E-mail: mailbox@teksika.ua
Веб-сайт: teksika.ua

©1997–2024 ТОВ «Тексіка»

0.00 грн

Як уникнути помилок, шиючи спальний мішок?

Як уникнути помилок, шиючи спальний мішок?

Акція завершена

Які вимоги до спального мішку?

Зараз ми щоденно спілкуємось із багатьма клієнтами швейниками та споживачами спальних мішків, які безпосередньо їх використовють та дають зворотній зв'язок по вдосконаленню. Узагальнюючи такий досвід спілкування, ми хотіли б застерегти від найпоширеніших помилок. А для цього потрібно спочатку розуміти вимоги до цього виробу. З точки зору бійця або кінцевого споживача основними вимогами є:

  • Комфорт (зберігання тепла)
  • Паропроникність (здатність відводити назовні надмірну вологу тіла людини)
  • Мінімальні вага/об′єм
  • Термін служби (стійкість тканини на стирання та розрив)

Вимоги швейника — це, звичайно, відповідність наведеним вище критеріям «кінцевого споживача», до яких додаються:

  • Наявність матеріалів в Україні
  • Простота технології пошиття
  • Швидкість пошиття
  • Нижча собівартість та ціна

Як «працює» спальний мішок?

Зрозуміло, що мішок «працює», ізолюючи тіло людини від оточуючого середовища, тобто зменшуючи «коефіцієнт теплопередачі» середнім шаром утеплювача. Але «паропроникність» є не менш важливим параметром, тому що при будь якій температурі тіло людини постійно виділяє вологу, надмірна кількість якої повинна вільно виводитися назовні через усі три шари спальника. Тобто, дуже важливо, щоб всі «три шари» спального мішку були паропроникні.

Як правильно обирати тканини для спальника?

На ринку зустрічаються такі найбільш поширені помилки, яких важливо уникати:

1. Використання не паропроникних тканин з PU (поліуретан), PA (поліакрилат), PVC (полівінілхлорид) покриттям:

  • Якщо використовувати тканини PU, PA, PVC покриття для внутрішнього шару (для підкладки), то вся волога одразу накопичується всередині мішку. Утворюється «парова баня» - «мішок не працює» і людина мерзне.
  • Якщо використовувати тканини PU, PA, PVC для зовнішнього шару, то волога буде конденсуватися накопичуватися на утеплювачі. В такому варіанті матимемо «поступову втрату властивостей», але вона точно буде.

Аргумент, що тканини з паронепроникним покриттям використовуються в зимовому одязі не витримують критики, тому що у куртці є багато отворів (рукава, комірець, низ куртки), через які відбувається провітрювання.

Для спального мішку всі шари мають бути паропроникними, обирайте тканини без покриття!


2. Використання найдешевшої підкладкової тканини спричиняє міграцію волокон утеплювача як всередині, так і назовні. Для запобігання цій проблемі радимо використовувати тканину з більшою кількістю ниток на квадратний сантиметр (більшою лінійною щільністю). Такою тканиною є тканина «Трейл» 100%ПЕ 75 гр/м2 темно синього кольору, щільність якої майже в 1,4 рази більше, ніж у підкладки Т190 (54 гр/м2). Якщо стоїть питання «зменшення» бюджету, то радимо зовні використовувати підкладкову тканину, а всередині ставити «Трейл» 100%ПЕ 75 гр/м2, оскільки часто в мішку сплять в одязі і взутті. А щільніша тканина матиме більшу зносостійкість та термін служби.

Радимо використовувати тканину «Трейл» як для внутрішнього, так і для зовнішнього шару спального мішку.


3. Обираючи поміж двома типами: прямокутний «мішок-ковдра» та «мішок-кокон» у вигляді трапеції, доволі часто обирають технологічно складний «кокон», пошиття якого потребує набагато більше часу. До того ж, виготовляючи складні мішки існує більша ймовірність припуститися технологічних помилок, що призводять до появи «містків холоду». Такий виріб перестає відповідати основним вимогам споживачів.

Радимо обирати просту конструкцію спального мішка, щоб забезпечити якість та велику кількість на вимоги ринку.


Будь ласка, робіть правильний вибір тканин для спального мішка та звертайтесь до наших менеджерів!


Повернення до списку