Тканини для медицини та сфери обслуговування

Тканини для медицини та сфери обслуговування

Акція завершена

Тканини Гарсон™ та Уніформа™ – саржевого переплетення найкращий вибір для пошиття легкого спецодягу для сфери самообслуговування та медицини!

Саржеве переплетення забезпечує високу повітропроникність цих тканин. Наявність у складі бавовни надає необхідних показників гігроскопічності. Завдяки поліестеру, що входить до складу, тканина добре тримає форму, не мнеться, не пілінгується.

Гарсон™ - легка бавовнянополіефірна сумішева тканина саржевого переплетення з невеликим вмістом поліестеру. У складі тканини переважає бавовна (60% БАВ/40% ПЕ).

Тканина Уніформа™ 160 - легка сумішева тканина саржевого переплетення без додаткових захисних властивостей. Більше бюджетна тканина Уніформа™ 160 Преміум має склад (65% ПЕ/35% БАВ).

Тканини торгової марки Гарсон™ та Уніформа™ відповідають основним вимогам до сучасного спецодягу: висока механічна міцність, презентабельний зовнішній вигляд. Призначені для екологічних, довговічних, зносостійких виробів.

Всі вони є оптимальним варіантом для пошиття халатів, костюмів, сорочок та іншого легкого одягу медперсоналу та працівників сфери послуг.

Робіть свій вибір і замовляйте тканини для медицини та сфери обслуговування

Повернення до списку