Нові тканини лінійки Мілітарі

Нові тканини лінійки Мілітарі

Акція завершена

Ми розробили лінійку тканин, які можливо поєднувати між собою не тільки властивостями і сферою їх призначення, а також кольором. Чудовий варіант для пошиття базового комплекту виробів: куртка, флісова кофта, штани - одного кольору.

Квест (Софтшелл) (94% пе / 6% спандекс) - це інноваційна багатошарова тканина для функціонального робочого одягу. Софтшелл був спочатку розроблений для активного спорту, але зараз успішно застосовується у одязі військових.

Марафон (Хардшелл) (100% поліестер) - складається з 3-х шарів, які склеєні між собою. Зовнішнього - міцної зносостійкої тканини, середнього - високоякісної мембрани, і внутрішнього - захисної трикотажної сітки (захищає мембрану від механічних пошкоджень). Тканина має малу вагу, чудово захищає від води і вітру, має високу механічну міцність.

Гарда™ 200 Ріп-стоп (80% пе / 20% бав)- костюмна сумішева саржа, без додаткових захисних властивостей. Призначена для пошиття одягу у військовому стилі - костюмів, штанів для теплої пори року. Захищає від загальновиробничих забруднень(ЗВЗ), механічних ушкоджень.

Гарда™ 220 Ріп-стоп (65% пе / 35% бав) - сумішева тканина полотняного переплетення, посилена армуючою ниткою(Ріп-стоп) без додаткових захисних властивостей. Призначена для пошиття спеціального, військового і туристичного одягу з підвищеними вимогами до механічної стійкості. Підходить як для робіт в приміщеннях, так і на відкритому повітрі в теплу пору року. Захищає від загальновиробничих забруднень(ЗВЗ), механічних ушкоджень.

Фліс 250 (100% поліестер) Він не вбирає вологу, а відводить її. Також фліс має ряд переваг:повітропроникність, швидко сохне,теплоізоляційні властивості, еластичність, гіпоаллергенний.

Робіть свій вибір і замовляйте тканини лінійки Мілітарі

Повернення до списку