Гідра 255 ОВВ - антистатична тканина для костюмів працівників АЗС та нафтобаз

Гідра 255 ОВВ - антистатична тканина для костюмів працівників АЗС та нафтобаз

Акція завершена
Тканина Гідра 255 для антистатичних захисних костюмів працівників нафтогазової промисловості, АЗС, нафтобаз, інших галузей де є вибухонебезпечні середовища.
Трохи науки:
  • Кожен стикався в побуті з легким поколюванням знімаючи шерстяний светр чи торкаючись металевого предмета. Це є наслідком «електростатичного розряду». Одяг людини накопичує статичний електричний заряд під час носіння - тертя волокон тканини та інших матеріалів між собою.
  • Електричний заряд завжди шукає шлях з найменшим опором до землі. Якщо прямий шлях недоступний, при певних умовах відбувається електричний розряд крізь повітря до іншого об’єкта, що має менший електричний опір. Проявом цього є формування іскри, яка може запалити вибухонебезпечне середовище.
- Тканина Гідра складається з 80% бавовни високої якості, 19% поліестеру для збільшення міцності та 1% антистатичної нитки, яка вплетена в тканину клітинкою розміром до 10 мм. Така антистатична сітка постійно розсіює заряд по поверхні тканини та унеможливлює виникнення електричного розряду.
- Також Гідра має додаткове оливо-водовідштовхуюче просочення для захисту від нафтопродуктів та бруду.
- Для фарбування використовуються спеціальні фарбники - стійкі до впливу сонячного світла, тканина значно довше зберігає яскравість кольорів, що дуже важливо для представлення брендових кольорів мереж АЗС.
Гідра пройшла ретельні випробування та успішно використовується в костюмах заправників Укрнафта, WOG, Шелл, Сокар, ANP та інших.
- Антистатичні костюми є також обов’язковими на оліє- екстракційних заводах, елеваторах та інших виробництвах з вогненебезпечним пилом у повітрі.
- Гідра відповідає вимогам міжнародного стандарту EN 1149-5:2018 – «Одяг захисний. Електростатичні властивості».
Телефонуйте та купуйте!


ТЕКСІКА. ТКАНИНИ ВАЖЛИВІ

Робіть свій вибір і замовляйте Гідра 255 ОВВ

Повернення до списку